O nás

České botičky Matylda je rodinný obchod s dětskou obuví s pobočkou na Kladně.

Najdete u nás všechny typy dětské obuvi a to od capáčků přes celoročky, sandálky, bačkorky, zimní boty i gumáky. Prodáváme i batůžky pro nejmenší, ponožky a další doplňky.

Specializujeme se především na zdravou dětskou obuv od českých výrobců. Většina námi nabízené obuvi je certifikovaná zdravotním certifikátem Žirafa, nicméně máme i pestrou nabídku barefoot obuvi.

Snažíme se zužitkovat naše znalosti v oblasti vad nohou u dětí , které jsme získaly dlouholetým působením ve výrobě ortopedických vložek do bot.

Botičky, které prodáváme, pečlivě vybíráme a zkoušíme hlavně na naší malé vnučce. K srdci si bereme i zpětnou vazbu od našich zákaznic a jejich malých dětiček. Pro vás i vaše děti jsme vybudovaly příjemné prostředí, kde se snažíme, aby byl nákup co nejméně stresový.

Naše zboží i produkty si můžete prohlédnout a nakoupit i přímo z našeho e-shopu www.ceskeboticky.cz, který neustále ladíme k vaší spokojenosti a větší přehlednosti. Objednávky odesíláme každý další den tak, abyste je co nejdříve měli na vámi zvoleném místě .Pokud botičky nesedí, zdarma nám je vrátíte zpět.

Protože se snažíme do obchůdku dávat i kus nás, jsme velmi rády, když se k nám i vy rádi vracíte. Už teď se na vás  opět moc těšíme.

Pavlína a Martina